МІЖНАРОДНІ МЕРИДІАНИ - ОБРІЇ СПІВПРАЦІ!


Феодосійська фінансово-економічна академія не лише активно розширює горизонти вітчизняної освіти і науки, а й плідно працює в різних напрямках міжнародного співрбітництва, бере активну участь у різноманітних міжнародних проектах.

Пріоритетним напрямом такого співробітництва є комплексний підхід до якості навчання шляхом інтернаціоналізації вищої освіти. Академія активно співпрацює з Боннською академією (Німеччина), Програмою „Фулбрайта”, Швецькою академією страхування, Інститутом сприяння економіки Австрії, Вищою школою управління та підприємництва імені Богдана Янського у Варшаві (Польща), Інститутом-Гете (Німеччина), Корпусом Миру, в рамках яких, разом з програмами обміну науковими дослідженнями, інформацією, новітніми підходами до методики навчання, здійснює академічні обміни.

Завдяки встановленим творчим контактам із авторитетними зарубіжними вищими навчальними закладами та науковими установами, молодіжними організаціями та бізнес-структурами відбулося залучення професорів з Німеччини, Америки, Австрії та волонтерів Корпусу Миру до навчального процесу Академії. Кращі студенти, аспіранти та викладачі Академії мають можливість навчатися, стажуватися, підвищувати свою кваліфікацію за кордоном та брати участь у міжнародних програмах.У рамках міжнародних програм з професійної перепідготовки та соціальної адаптації звільнених у запас військовослужбовців та членів їх сімей Академія співпрацює з Міжнародним фондом соціальної адаптації (проект «Україна – Норвегія») і Організацією з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Підписання меморандуму про встановлення дружніх відносин між м. Колобжегом (Польща) та м. Феодосією (Україна) в рамках проекту «Європейська перспектива українських міст в контексті польського досвіду» дало поштовх для налагодження співпраці з польськими навчальними закладами.

Одним із останніх здобутків Академії є отримання від Корпусу Миру гранту для створення ресурсного центру з питань підтримки розвитку малого бізнесу, в якому міститиметься корисна інформація для пересічних громадян та підприємців міста.

При Академії функціонує клуб англійської мови, який надає допомогу студентам, діловим людям, випускникам шкіл у поглибленому вивченні англійської мови, культури і національних традицій.

Участь Академії у міжнародних виставках та конференціях сприяє плідному обміну досвідом та придбанню нових партнерів для розширення міжнародних обріїв співпраці.


Робоча зустріч з волонтерами Корпусу Миру:
Хафтерсон Гретхен та Кристиною Модерн у конференц-залі Академії

Стажування викладачів у Боннській академії.
Вручення сертифікату Герасимовій С.В.

Відкриття військовим аташе посольства Королівства Норвегії
курсів перепідготовки в рамках Державної програми соціальної
і професійної адаптації військовослужбовців (проект «Україна-Норвегія»)

Підписання меморандуму про встановлення дружніх відносин
між м. Колобжегом (Польща) та м. Феодосією (Україна),
який передбачає співробітництво в освітній сфері
та академічні обміни (Польща, 2007 р.)

У кожного вищого навчального закладу є своя історія, якою він пишається, і той історичний поступ, що стає частиною життя багатьох людей, причетних до здобуття освіти і фаху.

Детальніше...