НАШЕ ДОЗВІЛЛЯ!Студентське середовище - осередок не тільки інтелектуального, але й потужного творчого потенціалу. Інтереси і вподобання молоді реалізуються у створенні творчих колективів народного танцю, спортивного танцю, сучасного танцю, студентської команди КВК - улюблениці молоді, яка постійно бере участь в іграх на кубок Мера міста.

Оскільки на даний час в Криму проживає більше ста етнічних груп, Академія стала осередком вшанування традицій і звичаїв багатьох народів і центром популяризації обрядових свят.

Різноманітне спортивне життя студентів. При Академії створена футбольна команда «Фаворит» - постійна учасниця чемпіонатів та ігор на Кубок міста.

Вересневі традиційні «Дні здоров'я» залучають до участі не тільки студентів, а й викладачів та співробітників Академії. Популярними стали змагання з настільного тенісу серед студентів та викладачів на Кубок директора.

Збірна команда Академії, що бере участь у міській спартакіаді для вищих навчальних закладів, посідає тільки почесні призові місця.

Враховуючи особливості навчання у курортному місті, студенти мають можливість ознайомитися з історією Кримського півострова - музею природи під відкритим небом - у туристичних мандрівках, походах та екскурсіях.

Найцікавіші події знаходять своє відображення на сторінках студентської газети "СтудLife", що є інформаційним органом Студентського парламенту Академії.
У кожного вищого навчального закладу є своя історія, якою він пишається, і той історичний поступ, що стає частиною життя багатьох людей, причетних до здобуття освіти і фаху.

Детальніше...