Міжнародні Меридіани - Горизонти Співробітництва!

Феодосійська фінансово-економічна академія не тільки активно розширює горизонти вітчизняної освіти і науки, а й плідно працює в різних напрямках міжнародного співробітництва, бере активну участь у різних міжнародних проектах.

Детальніше ...

Наукові Пріоритети!

Наукові школи Київського університету ринкових відносин та Феодосійської фінансово-економічної академії об'єднали творчі колективи послідовників різних поколінь загальною тематикою і стилем дослідницької роботи. Наукова діяльність Академії є невід'ємною складовою освітньої діяльності і здійснюється з метою інтеграції наукової, навчальної і виробничої діяльності.

Детальніше ...

З Глибоким Знанням -
У Реальне Життя!

Феодосійська фінансово-економічна академія є вищим навчальним закладом у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для організацій та установ різних форм власності, які працюють в умовах ринкових відносин.

Детальніше ...

Спортивне Життя!

Різноманітна спортивна життя студентів. При Академії створена футбольна команда «Академія» - постійний учасник чемпіонатів та ігор на Кубок міста. Збірна команда Академії, бере участь у міській спартакіаді вищих навчальних закладів, займає тільки почесні призові місця.

Детальніше ...

Наше Дозвілля!

Студентська середа - осередок не тільки інтелектуального, але і потужного творчого потенціалу. Інтереси та вподобання молоді реалізуються у створенні творчих колективів народного танцю, спортивного танцю, сучасного танцю.

Детальніше ...
Previous
Next

Події і факти Академії цікаві моменти з життя Академії

Архив подій

01.08.2013

Вступна компанія 2013

Рейтинговий список абітуриєнтів за спеціальностями


26.05.2013

ТРАДИЦІЇ МІЖВУЗІВСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ТРИВАЮТЬ ...

Протягом довгих років у Феодосійській фінансово-економічній академії Київського університету ринкових відносин склалися теплі стосунки з Львівським інститутом банківської справи Університету банківської справи Національного банку України. У рамках договору про співпрацю між ВНЗ вже стали традиційними спільні студентські конференції, на яких студенти можуть обмінятися науковими ідеями, спробувати себе в якості ораторів, а також познайомитися з визначними пам'ятками міст Феодосії та Львова.


22.05.2013

УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ, ПРИСВЯЧЕНЕ ВИПУСКУ СЛУХАЧІВ КУРСОВОЇ ПЕРЕПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

22 травня 2013 в ФФЕА відбулося урочисте засідання, присвячене випуску слухачів курсової перепідготовки військовослужбовців Збройних Сил України, звільнених у запас та членів їх сімей в рамках проекту «Україна-Норвегія» за програмою «Управління економічною безпекою підприємства».


10.04.2013

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ АКАДЕМІЇ У ФЕОДОСІЙСЬКОМУ МІСЬКОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

9 квітня 2013 року для студентів Феодосійської фінансово-економічної академії Київського університету ринкових відносин було проведено День відкритих дверей у Феодосійському міському центрі зайнятості.


04.04.2013

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ АКАДЕМІЇ У ФЕОДОСІЙСЬКОМУ УПРАВЛІННІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

3 квітня 2013 для студентів Феодосійської фінансово-економічної академії Київського університету ринкових відносин було проведено День відкритих дверей в Управлінні Пенсійного фонду України в м. Феодосія Автономної Республіки Крим.


Сторінка 1 (з 4)

Новини Академії новини та оголошення Академії

 • Адміністратор30.05.2013

  Шановні студенти, аспіранти, випускники, наші ділові і наукові партнери!

  Детальніше ...


 • Адміністратор25.04.2013

  Детальніше ...


 • Адміністратор13.02.2013

  Детальніше ...


 • Адміністратор28.01.2013

  Ласкаво просимо на оновлений офіційний сайт Академії

  Детальніше ...


 • Адміністратор25.12.2012

  До уваги студентів кафедри менеджменту - «Круглі столи»

  Детальніше ... • Сторінка 1 (з 1)

У кожного вищого навчального закладу є своя історія, якою він пишається, і той історичний поступ, що стає частиною життя багатьох людей, причетних до здобуття освіти і фаху.

Детальніше...