Міжнародні Меридіани - Горизонти Співробітництва!

Феодосійська фінансово-економічна академія не тільки активно розширює горизонти вітчизняної освіти і науки, а й плідно працює в різних напрямках міжнародного співробітництва, бере активну участь у різних міжнародних проектах.

Детальніше ...

Наукові Пріоритети!

Наукові школи Київського університету ринкових відносин та Феодосійської фінансово-економічної академії об'єднали творчі колективи послідовників різних поколінь загальною тематикою і стилем дослідницької роботи. Наукова діяльність Академії є невід'ємною складовою освітньої діяльності і здійснюється з метою інтеграції наукової, навчальної і виробничої діяльності.

Детальніше ...

З Глибоким Знанням -
У Реальне Життя!

Феодосійська фінансово-економічна академія є вищим навчальним закладом у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для організацій та установ різних форм власності, які працюють в умовах ринкових відносин.

Детальніше ...

Спортивне Життя!

Різноманітна спортивна життя студентів. При Академії створена футбольна команда «Академія» - постійний учасник чемпіонатів та ігор на Кубок міста. Збірна команда Академії, бере участь у міській спартакіаді вищих навчальних закладів, займає тільки почесні призові місця.

Детальніше ...

Наше Дозвілля!

Студентська середа - осередок не тільки інтелектуального, але і потужного творчого потенціалу. Інтереси та вподобання молоді реалізуються у створенні творчих колективів народного танцю, спортивного танцю, сучасного танцю.

Детальніше ...
Previous
Next

Події і факти Академії цікаві моменти з життя Академії

Архив подій

19.09.2014

ВНИМАНИЮ ВЫПУСКНИКОВ 2014 Г. ФЕОДОСИЙСКОЙ ФИНАНСОВО-ЭКОНОМИЧЕСКОЙ АКАДЕМИИ!!!

ВРУЧЕНИЕ ДИПЛОМОВ О ВЫСШЕМ ПРОФЕССИОНАЛЬНОМ ОБРАЗОВАНИИ ГОСУДАРСТВЕННОГО ОБРАЗЦА РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ!


Сторінка 1 (з 7)

Новини Академії новини та оголошення Академії


У кожного вищого навчального закладу є своя історія, якою він пишається, і той історичний поступ, що стає частиною життя багатьох людей, причетних до здобуття освіти і фаху.

Детальніше...